МалинаФест – новий виток розвитку

Big Bamboo » МалинаФест – новий виток розвитку

Шановні учасники та шанувальники МалинаФест, сьогодні ми хочемо поділитися з вами новиною про зміну напрямку нашої діяльності. Після багатьох років успішного проведення фестивалю малини, наша команда ухвалила рішення перейти до гемблінгу. Ми вважаємо за необхідне розкрити причини, які підштовхнули нас до цього кроку.

Аналіз ринкових тенденцій

Однією з основних причин, що вплинула на наше рішення, стала зміна ринкових тенденцій. Ми спостерігали за зростанням інтересу до онлайн-розваг, в тому числі до гемблінгу. Ця тенденція змусила нас задуматися над розширенням нашої сфери діяльності.

Пандемія COVID-19 та її вплив

Пандемія COVID-19 серйозно вплинула на можливість проведення масових заходів, включаючи фестивалі. Обмеження та невизначеність змусили нас переосмислити майбутнє “МалинаФесту” та пошукати нові напрямки для розвитку.

Потреба у диверсифікації діяльності

У світлі цих викликів ми вирішили, що диверсифікація нашої діяльності є критично важливою. Гемблінг відкриває нові можливості та дозволяє нам використовувати наш креативний потенціал в іншому контексті.

Еволюція інтересів команди

Не менш важливим фактором стала еволюція інтересів та навичок нашої команди. Ми виявили, що у нас є сильний інтерес до онлайн-ігор та слоту big bamboo, який ми хочемо розвивати на професійному рівні.

Біг Бамбу: Змінюючи Правила Гри

Наш новий проект – Big Bamboo від розробника Push Gaming, і він готовий здивувати вас. Ця азартна гра перенесе вас в таємничий світ дикої природи, де кожен оберт наповнений враженнями та можливістю виграти великі суми грошей. Захоплива гра була представлена навесні 2022 року та вже завоювала серця багатьох гравців.

ukUkrainian